2006

akce 2005   akce 2004

zkuste taky kliknout na fotku vlevo, občas se pod ní skrývá fotoalbum


Silvestr v Bratrouchově

Radka byla tak moc hodná a pozvala nás k sobě na chaloupku. Do Bratrouchova, kousek od Rokytnice nad Jizerou. Čerstvě napadl bílý sníh a vytvořila se krásná inverze. Idylický víkend zkazil až příjezd policie na nový rok, a to údajně kvůli hlasitým výstřelům ozývajících se z domu. Podařilo se mi získat kopii zápisu vyšetřování.


Poslední slanění HO Himal

Rozloučení se skálou proběhlo v sobotu 2. 12. na skalách v Černolicích. Grilovalo se, svařovalo se, přelaňovalo se, lezlo se, hulilo se. Byl tam s námi i reportér časopisu Masakr Karel Ptáček.


Petrohradská romantika

Dvě akce na říjnový víkend, tomu říkám akce. V sobotu jsme byli na mejdanu v Krušovicích a v neděli jsme jeli na lezení do Petrohradu.

 

fotky z Krušovic


Kutná Hora - lezení

Hlavní stěna pod přehradou Vrchlice je krásný lezecký terén. Dobře odjištěný, pevný materiál. A když už jsem napsal povídání pro Himal tak proč ho nedat i sem.


Mont Blanc

Plán byl jasný - vylézt na Mont Blanc (4807 m) a to nejtěžší normálkou, z italské strany. Někomu se to povedlo, někdo to raději otočil. Cesta to byla nebezpečná se spoustou trhlin, ostrým hřebínkem a velkým převýšením. V současné době je dokonce chata Gonella zavřená (a celá přístupová cesta k chatě). I tak jsem byl na překrásném místě a dosáhl jsem výšky asi 4010 metrů.


Kutná Hora - lezení

Jestli si dobře pamatuju, pak to bylo poprvé, co jsme na skalách v údolí Vrchlice byli. Pod odkazem se skrývá příspěvek na Himal.


Radošovické skály a kousek Otavy

Využili jsme dvou víkendů v červenci, co byly holky v Sedle, a přijeli jsme s Bambusem a Želvou za nima. Jeden víkend jsme otestovali skály u Radošovic a druhý víkend jsme si sjeli kousek Otavy ze Sušice do Horažďovic.


Svatební cesta do Jeseníků

Po dvou letech od svatby jsme se vydali na svatební cestu. Dostali jsme ji jako svatební dar, původně s tím, že pojedeme do Tater. Leč narození Štěpánky trochu změnilo naše plány, pobyli jsme týden v Jeseníkách.


Za pivem do Kácova

Vskutku vydařený víkend kde jsme se konečně dověděli, jak se vyrábí pivo. Kácovské pivo, které můžete ochutnat v hospodě U Klokočníka v Praze na Pankráci. Překrásný zážitek zkazilo snad jen vypadnutí českého týmu na MS ve fotbale.


Výprava na Králický Sněžník

Snaha vylézt na Králický Sněžník měla vskutku nepřeberné množství podob. Zdolání Králíka, spaní pod širákem, litry vypitého piva, výstupy a sestupy, záhrab i marný pokus o vrchol.