2019

akce 2018   akce 2017   akce 2016   akce 2015   akce 2014   akce 2013   akce 2012   akce 2011   akce 2010   akce 2009   akce 2008   akce 2007   akce 2006   akce 2005   akce 2004

zkuste taky kliknout na fotku vlevo, občas se pod ní skrývá fotoalbum


Berchtesgaden

Takhle v zimě jsem snad v Alpách ještě nebyl. Víkend před Vánocemi, ale stálo to za to.


Dakárek 2019

Vyšlo to i letos a dokonce s naším juniorem. Pátý ročník zimního výjezdu na kolech s názvem Dakárek proběhl a vedl přes Divokou Šárku, Motol do Prokopského údolí.


Poslední slanění Srbsko

Poslední slanění se letos konalo po třech letech zase v Srbsku. Tentokrát nás navštívil i rudý gantleman se svým bílým bratrem.


Lezení Radyně

Jednodenní lezecká akce nedaleko Plzně. Pěkné, ale těžké lezení na skále podobné Černolicím.


Totesgebirge s dětmi

Prodloužený víkend s dětmi v blízkých Alpách. Původně na pohodu, což první den úplně nebylo, ale pak už ano. A domů jsme si přivezli houby na smážu.


Himal dovolená Arco, Itálie

Týden s Himalem v oblasti lezcům zaslíbené. Lezení, feráty, turistika, koupání a poklidné večery s šílenou ženskou za bambusem!


Kamnicko-Savinjské Alpy

Děti na táboře a volno před námi. Společně s Robátkovci jsme vyrazili do Alp na hranici Rakouska a Slovinska. Pro horské vlky jedinečná oblast, kde nikoho nepotkáte, jen prázdné horské chaty a exponované chodníčky.


Velikonoce ČS Švýcarsko

Společně s Himalem v Českosaském Švýcarsku. Kemp Mosquito a lezení v Sasku, jako němečtí pardálové!


Chlapáček Brdy

Chlapáček v Brdech byl s jediným cílem, vystoupat na nejvyšší vrchol - Tok. Současně tak daleko od civilizace, jak jen to šlo.


Jarní prázdniny Großarltal

Letos jsme se plácli přes kapsu a vyrazili na jarní prázdniny do Alp. A zažili jsme neskutečné lyžování. Super týden, který bychom hned opakovali desetkrát!